Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Секс із лялькою позбавив перемоги
Секс із лялькою позбавив перемоги

Для участі у щорічному драфтингу на надувних гумових ляльках під Петербургом приїхало чотириста спортсменів, але їм не пощастило з погодою. Протягом всієї дистанції тисячу двісті метрів сильний вітер дув учасникам в обличчя та вибивав з їхніх рук гумових жінок. Більша частина спортсменів залишилася за бортом: інвентар відносило течією і продовжувати сплав було неможливо.

Тим не менш, сорокарічний Ігор Осіпов, дивуючи суддів та глядачів, впевнено йшов до фінішу. Рафтингіста попросили пристати до берега та зійти на землю. Після деяких вагань Осіпов з’явився на березі з ознаками надзвичайного збудження нижче поясу та слідами нещодавнього кохання на своєму плавальному засобі.

Для очевидців та організаторів, ситуація виявилася несподіваною. Нікому й не спало на думку, що перебуваючи у воді, людина відреагує на гумову ляльку. Журі заявило Осипову, що „гумових жінок дозволяється використовувати в перегонах лише у якості плавзасобу” і дискваліфікувало його.


{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены