Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Китайське радіо вночі навчає підлітків азів сексу
Китайське радіо вночі навчає підлітків азів сексу

Пекінське радіо розпочало трансляцію серії передач „Ті, які шепочуть ночами”. Передачі присвячено статевому вихованню школярів та студентів. Це перші програми такого типу на радіо чи телебаченні Китаю.

Ведуча передач Ву Ромей, дає підліткам поради про секс, які вони не зможуть отримати від батьків. Багато дорослих китайців вважають, що подібні розмови ведуть до розбещення молодого покоління.

У Китаї практично відсутня програма статевого виховання школярів. Влада обмежується демонстрацією сорока п’ятихвилинного відеоролика у старших класах. Через це підлітки змушені звертатися по інформацію до Інтернету.

Науковці стверджують, що останніми роками в Китаї розпочалася справжня сексуальна революція. Через те що спальня - єдине не контрольоване урядом місце, молодь отримує з цього певну вигоду. Вони не лише займаються сексом більше ніж їх батьки, але й починають набагато раніше.

 


{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены