Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Після сексу з їжачихою чоловікові була потрібна хірургічна операція
Після сексу з їжачихою чоловікові була потрібна хірургічна операція

Зовсім не всі чоловіки, в яких почали виникати проблеми в сексуальному житті звертаються по допомогу до лікарів. Замість цього стражденні йдуть до численних знахарок, чаклунок та інших людей, які обіцяють легко та безболісно вилікувати пацієнта. Зовсім інакше сталося з тридцяти п’ятирічним сербом Зораном Ніколовічем з Белграду, який після порад чаклунки потрапив на операційний стіл.

Ніколовіч страждав на передчасну еяколяцію, а за старовинним сербським рецептом, що відомий лише місцевим чаклункам, ця недуга пропадає сама собою після сексу з... їжачихою!

Можливо, секс з живими голками і лікує, але от інструкції зі зносин з їжаками чаклунка Ніколовічу чомусь не дала. В результаті зоофіла-невдаху доправили до місцевого шпиталю з жахливо понівеченим пенісом.

Представник шпиталю заявив: Судячи з усього тварина не постраждала, в той час як від спроби зносин з ним, пацієнта було дуже сильно травмовано. Незважаючи на це нам пощастило відновити його пеніс у тому стані яким він був спочатку.
{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены