Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Секс поради для подорожей (секс-советы для путешествий)
Секс поради для подорожей (секс-советы для путешествий)

Увага, туристи! Будьте обережні! Якщо ви приїхали до якої-небудь країни і не знаєте місцевого законодавства у сфері відносин статей, ви ризикуєте знайти халепу на свою голову, і деколи чималУ. І все через суворе законодавство.

В Англії, приміром, вас можуть оштрафувати, якщо ви запропонуєте незнайомій жінці трішки попустувати.
В Італії негарним жінкам законодавство забороняє з’являтися роздягненими на пляжі, а в Росії закоханим не можна відкрито демонструвати свої почуття.
Аби не сталося халепи, газета «Більд» пропонує своїм читачам підбірку з 12 найнеймовірніших законів, що стосуються сексу, з різних країн світу.

1. Англія

Жодних випадкових зв’язків.

Плануєте трохи пофліртувати у пабі, а потім закадрити найближчу красуню?

В Англії цього робити не рекомендується. Тут, тому, хто запропонує незнайомій жінці зайнятися коханням, загрожує штраф до 180 євро або три місяці ув’язнення.

2. Росія
Цілуватися заборонено
Перебуваючи в Росії, закохані мають вкрай стримано виявляти свої почуття один до одного, тому що цілуватися на вулиці тут заборонено. Законодавці впевнені, що відкрита демонстрація близькості може призвести до сексуальної розпущеності. Суворі міліціонери можуть вас оштрафувати, щоправда сума штрафу не повідомляється.

3. США
Вберегтися складно
У багатьох штатах США презервативи піддаються справжнім гонінням. Законодавці, не обертаючи уваги на небезпеку СНІДу й венеричних захворювань, всіляко ускладнюють придбання населенням цих контрацептивів. Презервативи або взагалі заборонено використовувати (як у штаті Коннектікут), або відкрито продавати (як у штаті Вісконсін), або їх заборонено рекламувати (як у Каліфорнії). Але найдивніший закон існує в Луїзіані: тут тільки жінкам заборонено купувати презервативи. Порушникам загрожує солідний грошовий штраф.

 

4. Ірландія

Заборонено імпорт презервативів

Якщо ви їдете до Ірландії, не забудьте взяти з собою запас презервативи цих чудових контрацептивів – бо придбати їх тут існує надзвичайно мало шансів. У цій суворій католицькій країні використовувати презервативи заборонено, а отже заборонено і продавати. Адже секс на думку ірландських властей існує лише задля продовження роду.

 

5. Гавайї

Виправно-трудовий табір

Ви зустріли на екзотичному острові жінку своєї мрії і хочете зайнятися з нею коханням? Не робіть цього, якщо ви добре ставитеся до батьків дівчини. Адже коли вашій обранці ще не виповнилося 18 років, її батьків чекає покарання у вигляді трьох років виправно-трудових робіт. За те, що вони виховали свою доньку «легковажною».


{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены