Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Голу Мадонну позбавлять Банди
Голу Мадонну позбавлять Банди

Скандальне минуле Мадонни може поставити хрест на її планах всиновлення п’ятирічного Девіза Банди. Одна з компаній, що торгує «зірковим сміттям» виставила на продаж відверті фото співачки, особисті листи та спідню білизну, яку Мадонна слала на знак кохання своєму колишньому бойфренду.

Адвокати занепокоєні тим, що виставлені на торги лоти інтимного характеру справлять неабияке враження на соціальних працівників з консервативної африканської країни Малаві. Колекцію складають 17 особистих листів і 7 фотографій, де Мадонну зображено оголеною в еротичних позах. До них додається декілька комплектів спідньої білизни співачки, які вона надіслала поштою у 1992-му – 1994-му роках своєму охоронцеві і коханцю Джеймсу Олбрайту.

Усі листи написано на спеціальному поштовому папері з гербом «Мадонна». Під кожним стоїть підпис « Spanky » (англійською «шльопати»), що натякають на сексуальні уподобання Мадонни. Деякі листи підписано «Мама Лоли» (свого первістка співачка хотіла назвати Лолою). Свої листи Мадонна завжди завершувала відбитком губної помади.


{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены