Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Частий секс може врятувати від раку
Частий секс може врятувати від раку

Аденома простати – одне з найбільш неприємних захворювань, що трапляється з сильною половиною людства у віці після 45-ти років.

 

Серед чоловіків існує стійка думка, що коли вони займатимуться сексом часто і багато, то зуміють уникнути цього діагнозу, або відстрОчити його якнайдалі у часі.

 

Проте учені розвінчали цей міф

.

Чоловіки із сильною статевою конституцією, які ведуть активне сексуальне життя, мають вищий рівень чоловічого статевого гормону тестостерону.

 

А от високий рівень тестостерону та вік чоловіка – це два основних чинники ризику виникнення аденоми передміхурової залози.

 

Відповідно що більше тестостерону і що старший чоловік, то вища вірогідність гіперплазії простати. Але чи буде чоловік при цьому здійснювати щоденні сексуальні подвиги чи ні, на процес розвитку захворювання жодним чином не впливає.

 

З іншого боку, висока сексуальна активність свідчить, перш за все, про його хороше здоров'я, і, згідно останніх досліджень, знижує ризик іншого, ще грізнішого захворювання – раку передміхурової залози.


{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены