Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » В Індії презервативами укріплюють дороги
В Індії презервативами укріплюють дороги

Влада Індії бореться з нецільовим використанням презервативів, що безкоштовно розподіляються серед населення у рамках програм з контролю народжуваності і для профілактики ВІЛ.

 

За даними неурядових організацій, переважна більшість безкоштовних презервативів використовуються як гідроізоляційний матеріал для укріплення доріг і будівництва житла у сільській місцевості.

 

Нерідко дармові вироби з латексу стають сировиною для виробництва дитячих іграшок, часто їх просто покривають фарбою і продають як повітряні кульки.

 

Нестандартне застосування презервативам знайшли і в індійській армії. Як виявилось, з них виходять зручні чохли для автоматів, що захищають зброю від пилу і вологи.

 

У цілому, за даними експертів, «за призначенням» в Індії використовується лише близько чверті з 1,5 мільярдів оплачених урядом кондомов.

 

Тим часом, за останніми даними, чисельність населення Індії перевищила 1,2 мільярда, а число ВІЧ-інфікованих у країні наближається до 6-ти мільйонів.
{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены