Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Поради чоловікові як привернути увагу жінки. Чоловічі хитрощі
Поради чоловікові як привернути увагу жінки. Чоловічі хитрощі

Частіше за все найголовніше полягає не в словах, а у жестах. У стосунках чоловіка й жінки існує особлива мова завуальованих натяків… Коли чоловік, причепурюється у присутності жінки – це однозначний натяк, що жінка йому подобається. Він може машинально поправити краватку, струсити пил, якого не існує, з піджака, пригладити волосся. Помічено цікавий факт – і чоловік і жінка у присутності представника протилежної статі підсвідомо змінюються. Зникають мішки під очима, плечі розправляються, груди виставляються вперед, а живіт втягується. Обидва виглядають гарніше та молодше. З’являються характерні вогники в очах. Усі ці хитрощі закладено в нас матінкою-природою для того щоб привабити зайву увагу, а банально кажучи – для продовження роду.

 

Агресивним і викличним з боку чоловіка є закладання великих пальців рук за ремінь. Таким чином він мимоволі фокусує увагу потенційної подруги на області своїх геніталій. Хоча такий жест зустрічається досить рідко. А от коли чоловік затримує на жінці погляд трохи довше необхідного – це привід звернути на нього увагу. Погляд, що «потеплів», і скорочення дистанції при розмові - прийоми, зрозумілі практично будь-якій жінці, - чоловік наче пропонує продовжити знайомство в інтимнішій атмосфері.

А руки на стегнах - прагнення чоловіка продемонструвати власну силу, як фізичну, так і моральну. Визначається право на домінування у відносинах, що почали складатися.

 

Інша прихована спроба привернути увагу жінки – поза у якій виділяється область гені талій, наприклад сидячи з витягнутими уперед ногами. В жінок заповітних приманок набагато більше. Частіше за все чоловіки навіть не підозрюють про їх існування. Адже недарма спокусницями називають саме жінок.

 

Вона гордо відкидає голову назад, струшуючи при цьому прекрасним волоссям та демонструє гнучку шию. Цим безневинним жестом жінка примушує звернути на себе увагу тих, хто її оточує. Інший поширений жест - демонстрація зап'ястя. Він свідчить про сексуальний інтерес. А найпростіше оголити зап'ястя і показати його витонченість під час паління. Багато жестів відмінно прижилися у фільмах і рекламі. Хто не бачив у кіно такої жінки-спокусниці, яка аристократично, нікуди не поспішаючи затягується тютюновим димом к присутності чоловіка. І лише дуже сильний мужик може встояти перед імпульсом, що надсилаються подібним чином.

 

Трохи ширше, ніж зазвичай, розставлені ноги жінки під час розмови з чоловіком, який її приваблює, - відвертий знак сексуальної зацікавленості. (Пригадуєте нещодавню рекламу нової туалетної води для жінок «Deep Red»). Стиснуті або схрещені ноги - навпаки, ознака сексуально-оборонної позиції, яку зайняла жінка. Таку пані не варто турбувати зайвими докучаннями певного характеру - навряд ви чогось досягнете.

 

Похитування стегнами під час ходьби - спосіб приваблення чоловічої цікавості, що давно увійшов до жіночого арсеналу. Свідомо чи ні, але жінка підкреслює свої достоїнства, наче кидаючи виклик протилежній статі.

 

Дуже сексуально і привабливо виглядає трохи відкритий рот і вологі губи. Дехто схильний вважати, що таке положення губ символічно зображає жіночі статеві органи, а тому й діє на протилежну стать так збудливо. Не дарма хтось винайшов губну помаду. Це продуманий спосіб заманювання у свої сіті. Проте навіть самі жінки часто про це не підозрюють. Річ у тому, що в період сексуального збудження губи, груди і статеві органи стають червонішими і більшими за розміром. Імітації такого стану досягають за допомогою губної помади. Незрозуміло лише, чому б і чоловікам не використовувати такий спосіб?

 

Навіть жіноча манера схрещувати ноги може діяти збудливо. Якщо жінка сидить, підігнувши одну ногу під другу, що вільно звисає, а коліно підігнутої ноги спрямоване на чоловіка – вона ним справді цікавиться. Така поза свідчить і про певну вільність спілкування. Кокетливо оголюючи свої коліна, жінка запрошує чоловіка виявити деяку ініціативу. А пропозицією для чоловіка вдатися до більш рішучих дій можуть бути підігнуті під себе ноги жінки.

 

Звичайно, не можна беззастережно приймати таке тлумачення різних знаків і поз, бо не виключено, що одного чудового вечора ви підете від неї зі щокою, що палає від міцного ляпаса. І, звичайно, можливо таке, що волосся вона відкидає назад просто тому, що воно їй заважає. Але увага чоловіка будь-якій жінці приємна у будь-якому випадку.

 

Отже сміливо розшифровуйте жести і не втрачайте свого шансу!


{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены