Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Геїв прирівняли до калік
Геїв прирівняли до калік

У Британії з'явився закон, завдяки якому репліки на адресу геїв можуть обернутися багаторічним тюремним висновком. Розбиратися у нюансах – де невдалий жарт, а де вираз агресії – прямо на місці злочину буде поліція.

Новий закон увійшов до кримінального кодексу як доповнення до імміграційних законів. Формою він схожий на тих, що карають людей, які виявляють агресію на релігійному чи національному підґрунті. У нім, зокрема, йдеться, що злочинцям загрожує до семи років ув’язнення. Це на два роки більше ніж за звинуваченням у насильстві.

Новий закон посилив розкол між захисниками прав геїв та борцями за свободу слова. Християнська спільнота заявила, що норма дозволяє саджати християн за їх віру. А представники гей-руху «Кам’яна стіна» відзначили, що закон не страшний тим, хто обговорюватиме стиль життя гомосексуалістів у ввічливій формі. При цьому, кажуть вони, закон має застерігати від пропаганди насильства у піснях і брошурах, які видають релігійні організації.


{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены