Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Радять сексологи. Спробуй!
Радять сексологи. Спробуй!
Створіть удома обстановку „як у кіно”, радять сексологи, і ви отримаєте зовсім нові відчуття від вашого інтимного спілкування!

Геть ковдру!
У реальному житті 40% пар займаються сексом виключно під ковдрою чи простирадлом.
Актори на екрані ніколи нічим не накриваються, і це не випадково. Займаючись коханням під ковдрою, ви позбавляєте себе можливості бачите тіла один одного, але сексологи довели, що для 95 % чоловіків та майже третини жінок візуальні образи є надзвичайно важливим еротичним стимулятором.

Спробуй! Подумай заздалегідь про електрообігрівачі і тоді вас не морозитиме, у вас не з’явиться „гусяча шкіра” і ви зможете постати один перед одним оголеними без сорому та дискомфорту.

Цур, сережки не знімати!

У реальному житті: 89% чоловіків та 74% жінок лягають у ліжко оголеними, а 93% жінок заздалегідь знімають з себе усі прикраси.

На екрані: актори майже ніколи не бувають цілком оголеними, до того ж у жінок у вухах обов’язково поблискують сережки, а в чоловіків – ланцюжок на шиї.
Тіла виглядають набагато еротичніше, коли на них залишається хоча б одна деталь туалету. А сексологи навіть радять починати прелюдію в одязі та обов’язково залишати... прикраси! Яскраві, блискучі предмети на оголеному тілі заворожують, а їх м’яке побрязкування здатне збудити навіть пересиченого коханця. До того ж, випадково торкнувшись гарячої шкіри, вони діятимуть як секс-стимулятори, даруючи контрастне відчуття прохолоди. На першому місці, серед таких збудників знаходяться довгі сережки. (Недарма східні жінки для зустрічі з коханим надягали великі сережки).

Що ви залишите – мерЕживну білизну на жінці чи ланцюжок на шиї в чоловіка – вирішуйте самі. Хоча, можна не задумуватись над цим заздалегідь: просто розпочніть прелюдію в одязі, скидаючи різні деталі туалету поступово.

Де цим займатися?
У реальному житті 96% відсотків пар займаються коханням виключно у своєму подружньому ліжку.

На екрані кіношні секс омани кохають один одного у найнеймовірніших місцях – на більярдному столі, на підвіконні та навіть на килимку у вітальні.
Це не випадково! Коли до фахівців звертаються подружні пари, що втратили інтерес до сексу, то перша порада, що вони отримують – змінити обстановку. Збуджує сильніше за віагру! Чому? З плином часу подружня спальня втрачає ореол пристрасті та перетворюється на місце для сну та відпочинку.
Спробуй! У наших квартирах, якими б маленькими вони не були, можна відшукати неймовірну кількість зручних та нестандартних місцинок. Наприклад... пральна машина! Жінка сідає на пральну машину, що працює та обвиває стегна чоловіка ногами, а він встає поряд (коли не вистачає зросту, підставляє стільчик). Ви отримаєте незвичайні відчуття... від потужного зовнішнього вібратора! На кришку машини можна покласти рушник чи простирадло, головне – не дуже товсті, бо це зменшить ефект вібрації.


Кажи, кажи...

У реальному житті лише 35 % чоловіків і 18 % жінок під час інтимної близькості кажуть інтимні компліменти один одному або висловлюють своє задоволення.

На екрані, під час еротичних сцен, актори постійно перебувають у захваті один від одного

І це не випадково! Слова, що їх партнери промовляють у моменти кохання, психологи звуть „міткою” – вони наче позначають ті емоції, що ви їх відчуваєте на даний момент. Наступного разу, ці слова викличуть ті само відчуття.

Спробуйте! Не мовчіть! Перебирайте усі відомі вам ласкаві прикметники, а також зменшувальні назви тварин та квітів. Коментуйте свої відчуття – не має значення, що саме ви казатимете, головне – за допомогою слів постійно підтримуйте додатковий контакт з коханою людиною. Інколи ваші фрази виглядатимуть смішно. Але сміх – це, як довели науковці, чудовий збуджуючий настрій. Тож жартуйте, на здоров’я!

На колір та світло товаришів немає.
У реальному житті в 12% пар дійство зазвичай відбувається у напівтемряві, 21% займається коханням з увімкненим нічником, інколи із запаленими свічками, 7% віддають перевагу яскравому освітленню та денному сексу.

На екрані тіла коханців майже завжди підсвічено незвичайним синім або червонуватим світлом.

І це не випадково! Спеціальна освітлення візуально усовує дефекти шкіри. Тіла та обличчя у світлі синьої (або червоної) лампи набувають екзотичного вигляду. Ви можете не упізнати партнера, та навіть себе у дзеркалі – настільки зміниться ваш вигляд! Може навіть здатися, що ви обидва надягли маски. Це відчуття знімає усі психологічні заборони (якщо це не я, то не варто турбуватись про те „що дозволено, а що – ні”). До речі, на Сході вважають, що фіолетовий – це колір сексуальної жіночої енергії, тому саме таке освітлення має бути під час ритуального скуплення.

Спробуй! Обладнай куточок кохання... синьою лампою! Її слід розташувати нагорі – коли світло падає згори, освітлені тіло та обличчя виглядають набагато вродливіше. А промені, що йдуть знизу, навпаки, можуть спотворити кого-завгодно

Для тих, хто хоче додати вогнику в ліжку, рекомендуються лампи червоного кольору. Падаючи на сітківку ока, червоні промені сильніше стимулюють нервові волокна. Недарма у різних країнах, де можна знайти дівчину для занять коханням, освітлені саме червоним. Досить згадати хоча б вулиці червоних ліхтарів у Голландії.{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены