Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Ідеальний коханець
Ідеальний коханець
Ви вже точно знаєте, що жінка ніколи не матиме повноцінного оргазму, якщо ви не приділите достатньої уваги попереднім пестощам. Але й сам статевий акт потребує певного вміння. Вам потрібно відшукати якнайкращу позу та найліпший спосіб стимуляції пенісом статевих органів жінки. Перш ніж обговорювати техніку статевого акту, торкнемося ще одного важливого аспекту. Інколи жінка взагалі не має оргазму, але це не означає, що вона нещаслива. „Мене страшенно дратує, коли чоловік силою намагається добитися від мене оргазму, наче для нього це справа принципу, - каже сорока п’ятирічна Менді. – Я не можу кінчати на замовлення. Інколи мені хочеться орального сексу, інколи традиційних зносин. Все залежить від настрою та й узагалі від багатьох обставин.” Силоміць ви точно нічого не досягнете. Коли справи йдуть погано, краще витягти пеніс та зайнятися любовними іграми. Може навіть статися так, що потім вона кінчить навіть всупереч власному бажанню. Але навіть якщо цього не станеться – не варто розчаровуватися. Так само як і ви, ваша дама не завжди вільна у своїх почуттях. І чоловіки і жінки зазвичай погано розуміються на тому як саме досягти повного оргазму. Жінки не більше за вас знають що саме змушує їх почуватися так, наче вони літають під самою стелею. А коли партнерка попрохає вас зупинитися та запам’ятати на майбутнє точний кут під яким у неї увійшов пеніс, навряд чи вам пощастить виконати її прохання – вам буде не до того.
Хоча деякі рекомендації ми все ж таки дамо. Наші дослідження показують, що головну роль відіграє нахил пенісу та інтенсивність поштовхів. Дуже важливо те як саме ви входите у жінку. Сильні прямі поштовхи в цілому підходять для нетривалого акту, та коли це все на що ви здатні, жінка занудьгує та втратить інтерес до сексу. Звичайно, якщо вона вже достатньо збуджена за допомогою інших прийомів, то й такий простенький спосіб викличе очікуваний ефект. Але якщо ви хочете подарувати жінці повне задоволення, вам варто виявити максимальну винахідливість.
Наведу декілька технічних прийомів, що на практиці ,виявляються дуже корисними. Увійшовши всередину жінки зробіть декілька кругових рухів тазом, досягаючи тісного контакту пеніса зі стінками піхви. Я називаю це „розкачкою”: її темп має постійно зростати. За достатньої інтенсивності стимуляцію буде чудовою. Спробуйте змінити кут нахилу та глибину проникнення пенісу. Дуже важливо діяти на верхню частину піхви, якнайближче до входу. Тут неглибоке проникнення виявляється найефективнішим. Глибокі удари слід чергувати з неглибокими. Спробуйте зміщувати свій таз управо та уліво. Для повнішої стимуляції клітору під сідниці жінки непогано підкласти подушку – це змінить кут проникнення. Поза „жінка згори” підходить для стимуляції углибині піхви. Жінка бере на себе ініціативу в рухах. На думку китайських „секспертів” це сприяє досягненню повноцінного оргазму, але тільки в тому випадку якщо ви добре розслабились, зробивши один одному хороший масаж.
Ті само „сексперти” стверджують, що неймовірні відчуття дає масаж спини в районі хребта, де зосереджено центр сексуальної енергії.
„Для мене найкращий коханець той, хто чергує різні способи проникнення у піхву, розмовляє зі мною під час сексу та достатньою мірою володіє собою аби робити спокійні ритмічні удари та змінювати пози. Моя улюблена позиція – стоячи навколішки, коли партнер входить ззаду, пестячи груди й клітор і тоді кліторальний та вагінальний оргазм настають одночасно”, - зізналась якось двадцятивосьмирічна Марія. Ідеальний статевий акт передбачає чуттєвість до тіл один одного та цілковите взаєморозуміння. Наприклад, коли з поведінки жінки зрозуміло, що вона хоче аби ви продовжували так само і далі, не варто перериватися та перекладати її на обідній стіл. Проігнорувавши ознаки оргазму, що має от-от настати – переривчасте дихання, рум’янець на обличчі та затуманений погляд, – ви ризикуєте засмутити свою даму, особливо якщо на столі вам не вдасться розташуватися так само вдало.
„Інколи мій партнер входить у мене так ніжно та м’яко, що я відчуваю декілька оргазмів поспіль. Моїм тілом наче пробігають легкі електричні розряди та настає всепоглинаюча кульмінація, - розповідає двадцятип’ятирічна Світлана. А буває, що ми качаємося по ліжку та гасаємо по спальні, і це теж добре. Мені подобається, коли чоловік змінює ритм та темп проникнення. Це найголовніше!”
Дослухайтесь до слів Світлани: її прагнення до різноманітності в сексі поділяють усі жінки. Ваші партнерки хочуть більше руху та більше фантазії. Банальний „перепихон” не дасть нічого. Після занять сексом, ідеальний коханець ніколи не дозволить собі одразу ж повернутися на інший бік та захропти. Він приголубить партнерку, словесно, або ще якось висловить їй свою подяку за те, що вони разом відчули. Ідеальний коханець знає наскільки важливі попередні пестощі. Він знає як „завести” жінку, і коли справа доходить до найголовнішого, він завжди має в запасі декілька цікавих прийомів та позицій. Але й після того як усе закінчено й партнери лежать поруч у блаженній утомі ідеальний коханець ніколи не розчарує свою подругу. Адже це так просто: сказати пару теплих слів, обійняти, поцілувати. Ідеальний коханець все це знає. А тепер знаєте і ви.{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены