Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Прелюдія у воді
Прелюдія у воді
Вода має чудові терапевтичні властивості. Її текстура одночасно надає сил та розслаблює людину. Спільний прийом ванни перед тим як зайнятися коханням – хороший спосіб розслабитися та налаштуватись на потрібний лад.
Але у ванній непогано було б створити відповідну атмосферу. В цьому вам допоможуть спеціальні пальникИ з чуттєвими ароматичними оліями. Для цього добре підійдуть олії троянди, жасмину, іланг-ілангу. Приємна негучна музика та бульбашки улюбленої піни для ванн допоможуть вам змити з себе всю денну втому. Дозвольте своєму партнерові залізти у ванну, а потім залазьте й ви (якщо пощастило з розмірами ванни), сядьте позаду та обхопіть його ногами. Така поза відкриє вам доступ практично до будь-якої ділянки його тіла. Коли ваш партнер збудиться в достатній мірі, він може повернутися і в цій позиції ви займетеся коханням.
Ще один гарний спосіб насолодитися пестощами у воді – це душ. Поки ви приймаєте душ, можете зробити один одному масаж, приділяючи особливу увагу ерогенним зонам. Якщо ваш душ має різні режими, ви можете поекспериментувати з ними та уявити, що ви займаєтесь коханням під дощем або де-небудь у тропічному лісі.
У холодні зимові місяці особливо добре підходять для занять коханням тепла ванна чи джакузі, якщо вам пощастило її мати. Також дуже романтично займатися коханням у басейні, та схоже більшість людей може про це лише мріяти.
Всім нам відомо про корисність саун, грязьових ванн, різних процедур з морськими водоростями, водяного масажу. Але не всі, на жаль, можуть собі це дозволити. Тому в домашніх умовах можна створити таку альтернативу.
Відома японська практика прийому холодного душу після теплої ванни, вдихне у вас енергію.
Або ще один спосіб. Поки ваш партнер насолоджується ванною з олією базиліку (яка добре усуває біль голови, стривоженість, депресію та слабкість), зробіть йому косметичну маску з авокадо, змішаного з невеликою кількість оливкової олії, які згодом ви можете злизати з його обличчя, а на очі покладіть шматочки огірка.
Ви також можете зробити партнерові чи партнерці маску з морських водоростей (сьогодні можна придбати багато різних продуктів, що містять морські водорості), дати масці добре всмоктатися, а згодом змити її під освіжаючим душем та витерти партнера чи партнерку рушником наступним чином. Спочатку загорніть його чи її у теплий рушник з крупним пухнастим ворсом. М’яко розітріть все тіло. Ті ділянки тіла, що залишились після процедури вологими, ніжно промокніть другим рушником.
Ще один засіб, який допоможе вам насолодитися водними процедурами, полягає лише у використанні шампуню. Візьміть трохи шампуню та розітріть його в долонях, потім нанесіть на вологе волосся та м’якими круговими рухами втирайте в шкіру голови. Потім зберіть волосся в пучок та відіжміть мильну піну, тоді добре промийте та витріть теплим рушником.
{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены