Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Пози для супернасолоди
Пози для супернасолоди
Що може бути краще за оргазм? Тільки багаторазовий оргазм! Виявляється, для того щоб його отримати зовсім не обов’язково вживати «збуджуючу» їжу або півдня ходити в еротичній білизні.
«Супероргазм» можна спланувати й організувати! Треба лише в ліжку обрати відповідну позу.

Для жінок
Багаторазовий оргазм

Частіше за все його можна отримати діючи на точку G, що знаходиться на передній стінці піхви. Стимулювати її можна в позиції «чоловік позаду»: особливо підходить поза, коли жінка стоїть в ліжку на колінах, а чоловік знаходиться поруч на підлозі. Також на цю чуттєву зону зручно впливати в «офіцерській позі», коли ноги жінки знаходяться на плечах чоловіка.

Для впливу на чутливу передню стінку можна рекомендувати ще й таку позу: жінка, яка лежить на спині кладе зігнуті ноги на поясницю партнера (під поперек краще підкласти валик). Для того щоб ви отримали багаторазовий оргазм, чоловік має своїм членом діяти на точку G та одночасно на область під животом, «масируючи» матку.

Тривалий оргазм

Його можна досягти шляхом дії на шийку матки, адже в ній є неймовірна кількість нервових закінчень. Чому багато жінок ніколи не відчували такого оргазму? Лише тому, що член партнера не міг дістати шийки матки. Для такого оргазму ідеальною позою є «жінка згори – чоловік на спині». Секрет у тому, щоб відкинутись назад, спираючись руками на зігнуті в колінах ноги чоловіка. У такій позі шийка матки стимулюється найкраще. Ви маєте чергувати активні рухи з повільними, а перед оргазмом майже припинити рухатись, щоб не заважати скороченням піхви. Можна також лягти на спину та підтягти зігнені в колінах ноги до живота. Чоловік має притримувати вас за стегна та здійснювати глибокі сильні фракції.

Для чоловіків
Тривалий оргазм

Існує думка, що лише жінка здатна відчути тривалий оргазм, а в чоловіка задоволення триває стільки само скільки триває еяколяція – тобто декілька секунд. Однак сім’явиверження і оргазм – це різні речі. Тобто «вивергнувши сім’я», чоловік ще тривалий час може насолоджуватись оргазменною розрядкою. Оргазм тривалістю до двох хвилин можливий якщо чоловік вміє пролонгувати статевий акт. Суть цього полягає в тому, щоб декілька разів доводити себе до межі оргазму, але в останню мить вповільнювати або припиняти фракції. Стримавши еяколяцію можна подовжити статевий акт – і так декілька разів. Дві-три «затримки» подовжують акт на декілька хвилин, що важливо для партнерки, а чоловік в результаті отримує яскраву розрядку, та таку, що сперма виливається з сіменників з більшою силою і набагато сильніше тисне на нервові закінчення.

Багаторазовий оргазм
Відомо, що простата в чоловіків є дуже чутливою до стимуляції. Щоправда, впливати на неї краще за все тоді, коли чоловік вже наближається до розрядки, бо на початку статевого акту він може мати не надто приємні відчуття. Як показують дослідження, багаторазовий оргазм чоловік може відчути в позі «лежачи на боці», бо тоді тазові м’язи розслаблені максимально.

Коли чоловік наближатиметься до оргазму жінка повинна почати круговими рухами ніжно масирувати простату (вона знаходиться між анусом та задньою частиною мошонки). Стимуляція простати вже після оргазму скорочує так званий рефрактерний період – відпочинок між статевими актами. Таким чином, чоловікові практично не потрібно відпочивати після еяколяції щоб продовжити статевий акт, а отже він може відчути декілька оргазмів поспіль.

СЕКСОЛОГИ схильні вважати, що коли жінка з високою сексуальністю та чуттєвістю тривалий час не отримує розрядки, через застій крові в яєчниках та органах малого тазу в неї може виникнути дисфункція яєчників, вагініти та навіть міома матки. Чому ви не відчуваєте оргазму – це вже інше питання. Якщо в родині нормальна психологічна обстановка, то слід спробувати нові пози або звернутися до сексолога, щоб вас навчили отримувати оргазм одночасно. Якщо ви з чоловіком живете недружно, часто сваритеся, то причиною аноргазмії може бути відсутність психологічного комфорту, любові. В цьому випадку слід разом з чоловіком відвідати психолога, а для профілактики гінекологічних захворювань займатися регулярно займатися мастурбацією.{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены