Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Абетка зачаровування
Абетка зачаровування
Початок стосунків з уподобаним чоловіком або жінкою, для багатьох рівнозначний тортурам. Людям заважає непотрібний сором та незнання найпростіших прийомів спокушАння. Тож спробуємо допомогти початківцям у кохання деякими підказками.

Перше і найголовніше правило для того, хто прагне звабити людину, яка йому подобається – спробуйте уявити собі, що ви це вже зробили: він або вона зачаровані вами до безпам’ятства і лише хороше виховання не дозволяють йому чи їй кинутись у ваші обійми. За твердженням психологів, така установка акумулює неймовірну впевненість у собі. Якщо вам це вдалося, вважайте, що п’ятдесят відсотків успіху вже у вашій кишені.

Правило друге – залишайтесь природнім. Не наганяйте на себе загадкового вигляду та не кокетуйте більше ніж потрібно. Що менше співбесідник здогадується про ваші справжні наміри, то більше ви його інтригуєте, а отже маєте більше шансів на успіх.

Правило третє – зробіть щось несподіване та екстравагантне. Наприклад, опустіться з парашутом у басейн перед шезлонгом об’єкта вашого бажання.

Правило четверте – налаштуйтесь з ним чи з нею на одну хвилю. Повторюйте жести цієї людини, швидкість мови, тембр голосу – але це має бути не явне копіювання, бо тоді воно скоріше за все, викличе неадекватну реакцію. Йдеться про тонку настройку, філігранне притирання. Складніше за все скопіювати темп дихання. Якщо вам це вдалося, будьте певні – він або вона цілком ваша.{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены