Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Найкращий секс настає після п'ятдесяти років
Найкращий секс настає після п'ятдесяти років
Результати опитування, проведеного ученими зі США й Норвегії, показали, що чоловіки у віці від 50 років більш задоволені статевим життям порівняно з тридцятирічними.
Як і очікувалося, у старших чоловіків спостерігалася імпотенція і зниження сексуальної активності. Проте вони були задоволені статевим життям так само, як і 20-річні молоді люди.
Автор дослідження професор Софія Фосса стверджує, що зниження статевої функції не відзначається на задоволеності від сексу.
Психолог Рональд Брейсі, який спеціалізується на статевих розладах у чоловіків, не здивований результатами дослідження. Він каже, що часто чоловіки у віці 30-40 років настільки зайняті своєю кар'єрою, що на отримання сексуального задоволення їм просто бракує часу і сил. Брейсі відзначає, що до п'ятдесяти років вони знають, чого хочуть від життя; їх менше хвилює те, що думають про них інші, і вони менше переживають з приводу того, що у них виходить в ліжку.{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены