Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Синагога для танцю живота?
Синагога для танцю живота?
У минулі вихідні, тих, хто молився у синагозі готелю Golden Tulip в Ейлаті попросили звільнити приміщення для виконавиць танцю живота, які зібралися прослухати у будинку молитви, лекцію про жіночу сексуальність. Це сталося у п'ятницю ввечері, після настання шАбату.
Танцівниці приїхали на міжнародний фестиваль східного танцю, що проходив у Ейлаті наприкінці тижня. Крім різноманітних заходів та груп за інтересами, учасницям фестивалю запропонували прослухати лекцію із сексології доктора наук Кобі Мєїра Вайля. Він мав намір розповісти про зв'язок жіночої сексуальності й танцю. Тема зацікавила багатьох. Жінок, які висловили бажання послухати сексолога, організатори заходу направили до залу синагоги готелю.
Релігійні жінки, які зупинилися у готелі і висловили бажання помолитися в його синагозі, були збентежені й обурені, коли дізналися з якої причини зайнято приміщення. Організатор фестивалю Яель Муав підтвердила, що тих хто молився, дійсно попросили залишити залу синагоги. За словами Муав, лекції, що проходили у приміщенні, були присвячені жіночності, сексуальності, танцям живота й інтимним стосункам.
У головному рабинаті пообіцяли докласти усіх зусиль, щоб подібне не повторилося у майбутньому.{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены