Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» » Фалос у нарізці
Фалос у нарізці
У Бухаресті почався суд над хірургом Наумом Сайому, який під час операції з корекції неправильного розвитку яєчок несподівано впав у стан агресії і без потреби ампутував дітородний орган пацієнта. Свідками на процесі виступають медсестри, на чиїх очах хірург пережив психічний напад.
Накладати шви на плоть жертви, що кровоточить, хірург не став. Натомість він переклав відсічений орган на вільний операційний стіл і почав шматувати його на дрібні шматочки. Після цього він склав поряд з нарізкою скальпель, рукавички і прожогом вибіг із палати. Закінчувати операцію довелося його помічникам.
На суді Сайому заявив в своє виправдання, що тривалий час перебував у стані депресії, пов'язаної з «особистими проблемами». А в той момент він нібито не міг себе контролювати через несподіваний напад агресії.
Суд вирішив припинити дію ліцензії професора Сайому. Крім того, хірург повинен виплатити кастрованому пацієнтові 100 тис. фунтів стерлінгів як компенсацію моральної шкоди і ще у 20 тис. йому коштуватиме оплата операції з відновлення відсіченого статевого члена колишнього пацієнта.{related-news}
 
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены