Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» Страница 9
Повія врятувала дитину від сексуального рабства
Дівчинку Срей батьки продали у будинок розпусти, коли їй було п'ять років. Точно невідомо, яку суму сплатили власники борделю батькам дитини. Відомо лише, що за одних там платили за 10, інших за 100 доларів
Подробнее
Синагога для танцю живота?
У минулі вихідні, тих, хто молився у синагозі готелю Golden Tulip в Ейлаті попросили звільнити приміщення для виконавиць танцю живота, які зібралися прослухати у будинку молитви, лекцію про жіночу сексуальність. Це сталося у п'ятницю ввечері, після настання шАбату.
Подробнее
Бронетруси рятують від газів
Американська компанія-виробник нижньої білизни винайшла труси для людей, які страждають на метеоризм. Британські таблоїди вже нарекли новий різновид білизни «пожирачем газів».
Подробнее
В Естонії роздають безкоштовні презервативи
За сприяння Інституту розвитку здоров’я, минулого року різні цільові групи отримали 772 945 кондомів.
Подробнее
180.000 доларів за три презервативи
Студентка американського коледжу, отримала три тижні ув’язнення за те, що спробувала пронести до літака три презервативи наповнені борошном.
Подробнее
Повію віділлють в бронзі
У амстердамському кварталі «червоних ліхтарів» на знак пошани до повій всього світу з'явиться бронзовий пам'ятник повії. Його автор – голландська жінка-скульптор Елс Рейерсе. Міська влада не заперечує проти встановлення пам'ятника.
Подробнее
Фалос у нарізці
У Бухаресті почався суд над хірургом Наумом Сайому, який під час операції з корекції неправильного розвитку яєчок несподівано впав у стан агресії і без потреби ампутував дітородний орган пацієнта.
Подробнее
Гір станцював з повіями
Американський актор Річард Гір зробив найдивніший, за оцінками журналістів, вчинок, підтримавши танцювальну акцію індійських путан.
Подробнее
Іранця відшмагали за еротичну відеозйомку
Чоловікові присудили сто ударів батогом, що в Ірані є звичайним покаранням за подружню зраду. Про вчинок іранця стало відомо з анонімних заяв у поліцію про те, що він мав сексуальний контакт із заміжніми жінками та записував свої пригоди на відео.
Подробнее
Віагра запровадила нову моду в американській кіноеротиці
Віагра змінила обличчя американської кіно еротики – її головними споживачами у США стали люди пенсійного віку, які хочуть бачити на екрані подібних до себе.
Подробнее
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены