Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» Страница 4
Абетка зачаровування
Початок стосунків з уподобаним чоловіком або жінкою, для багатьох рівнозначний тортурам. Людям заважає непотрібний сором та незнання найпростіших прийомів спокушАння. Тож спробуємо допомогти початківцям у кохання деякими підказками.
Подробнее
Поцілунок розповість про те яким буде секс
Більшість чоловіків та жінок після першого поцілунку знають про те яким буде партнер у ліжку і як довго триватимуть їх відносини.
Подробнее
Бразильські повії відтепер мають свою модну лінію одягу
Коли раніше будь-яку жінку можна було образити тим, що вона одягається як повія, то тепер дівчата легкої поведінки отримали власну модну лінію одягу.
Подробнее
Нова книга допоможе займатися сексом в автомобілі
У США до продажу надійшла дуже цікава книжка, що має сподобатися усім автомобілістам. Вона зветься «Карма Сутра».
Подробнее
Блакитні монстри хапають жінок за груди?
Страшенне невдоволення викликала звичайна реклама супу у британських борців за моральність - їм видалося, що монстр із синім волоссям, хапає жінку за груди.
Подробнее
Їжа для кохання
В усі часи люди не припиняли спроб підтримати свою сексуальну силу. Кожен народ, кожна раса та плем’я мали свої власні їжу, трави та ліки, що використовували з цією метою. Деякі з них були просто безглуздими і сучасна гнаука, звичайно не схвалила б їх використання.
Деякі були надзвичайно небезпечними. Славетний римський поет Лукрецій помер саме через такі „напої для кохання”. Частина їх рецептів базувалась на магії. І немає нічого дивного в тому, що сучасна медицина одним махом відкинула всі твердження про взаємозв’язок між харчуванням та сексуальною силою.Подробнее
Прелюдія у воді
Вода має чудові терапевтичні властивості. Її текстура одночасно надає сил та розслаблює людину. Спільний прийом ванни перед тим як зайнятися коханням – хороший спосіб розслабитися та налаштуватись на потрібний лад.
Подробнее
Радять сексологи. Спробуй!
Створіть удома обстановку „як у кіно”, радять сексологи, і ви отримаєте зовсім нові відчуття від вашого інтимного спілкування!
Подробнее
Ідеальний коханець
Ви вже точно знаєте, що жінка ніколи не матиме повноцінного оргазму, якщо ви не приділите достатньої уваги попереднім пестощам. Але й сам статевий акт потребує певного вміння. Вам потрібно відшукати якнайкращу позу та найліпший спосіб стимуляції пенісом статевих органів жінки.
Подробнее
Як урізноманітнити сексуальне життя
За допомогою деяких порад сексуальне життя незадоволених партнерів може перетворитися на суцільне задоволення. Якщо секс став буденним і ви не маєте свіжих ідей як його урізноманітнити, спробуйте це…
Подробнее
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены