Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» Страница 3
Поради чоловікові як привернути увагу жінки. Чоловічі хитрощі
Частіше за все найголовніше полягає не в словах, а у жестах. У стосунках чоловіка й жінки існує особлива мова завуальованих натяків… Коли чоловік, причепурюється у присутності жінки – це однозначний натяк, що жінка йому подобається. Він може машинально поправити краватку, струсити пил, якого не існує, з піджака, пригладити волосся. Помічено цікавий факт – і чоловік і жінка у присутності представника протилежної статі підсвідомо змінюються. Зникають мішки під очима, плечі розправляються, груди виставляються вперед, а живіт втягується. Обидва виглядають гарніше та молодше. З’являються характерні вогники в очах. Усі ці хитрощі закладено в нас матінкою-природою для того щоб привабити зайву увагу, а банально кажучи – для продовження роду.

Подробнее
Блондинки позбавляють приматів потомства
Два роки тому, коли орангутан Сібу з'явився в голландському Парку приматів Апенхойл, співробітники парку були впевнені: найближчим часом він стане батьком сімейства і його потомство значно збільшить популяцію орангутанів у парку. Проте як з'ясувалося за якийсь час, Сібу не виявляє ні найменшої уваги до самиць свого виду – він навідріз відмовляється злягатися з ними..........
Подробнее
Геїв прирівняли до калік

У Британії з'явився закон, завдяки якому репліки на адресу геїв можуть обернутися багаторічним тюремним висновком. Розбиратися у нюансах – де невдалий жарт, а де вираз агресії – прямо на місці злочину буде поліція.

Новий закон увійшов до кримінального кодексу як доповнення до імміграційних законів. Формою він схожий на тих, що карають людей, які виявляють агресію на релігійному чи національному підґрунті.........

Подробнее
У Амстердамі відкрили школу повій

Колишня амстердамська мадам заснувала школу для повій, щоб допомогти їм досягти таких висот в сексі, що допоможуть їм залишити це зайняття.

Повій навчають, як краще подавати себе. За словами організатора навчального закладу Елен Віс, школа допоможе повіям збільшити свої заробітки, а також дасть шанс раніше завершити свою кар'єру в секс-індустрії.

.......

Подробнее
Испанские пляжи ждут всех любителей секса!
Теперь туристы Испании смогут спокойно заниматься сексом на пялже. Так, власти курортного городка Велес Малага на побережье Коста-дель-Соль приняли решение ввести "sexy happy hours" на популярных у туристов пляжах Торр-дель-Мар и Калети-де-Велес.

С часу до двух ночи все фонари на данных пляжах будут гаснуть, дабы парочки, возвращающиеся с дискотек, могли преспокойно уединиться на пляже и предаться любви. Чиновники объяснили свое решение тем, что недавно на означенных пляжах были установлены новые фонари, и, если не гасить их в указанное время, жаждущие немедленной любви граждане будут фонари просто разбивать.

Для Испании проблема секса вне дома более чем актуальна. Согласно статистике, только 40 процентов испанцев в возрасте от 18 до 24 лет потеряли невинность в постели. Каждый четвертый сделал это в автомобиле, каждый десятый – в ночном клубе или на дискотеке, а каждый пятидесятый – и вовсе в кинозале. Теперь, видимо, в статистику войдут и пляжи.

Подробнее
Секс официально отличили от эротики

На прошлой неделе Национальная экспертная Комиссия Украины по вопросам защиты морали утвердила протокол, в котором ясно дала понять, чем секс отличается от эротики...

Затверджено рішенням Національної експертної комісії України  з питань захисту суспільної моралі

Протокол засідання №1 від 20 лютого 2007 року.

Критерії віднесення друкованої, аудіовізуальної, електронної та іншої продукції, в тому числі реклами, а також переданих та отриманих по комунікаційних лініях повідомлень та матеріалів до розряду порнографічної або еротичної продукції
Формальні та змістовні ознаки порнографії

Анонімність творців, відсутність списку діючих осіб і виконавців, використання псевдонімів.

Відсутність у творі сюжету, інтриги, контексту, характеру, настрою.

Відсутність творчої концепції та художніх принципів побудови твору.

Однозначність інтерпретації зображуваних сцен..............

Подробнее
Причины почему девушка может переспать....

Иногда все происходит стремительно: познакомились, посидели в кафе, прогулялись, прогулка затянулась...

При свете восходящего солнца разглядываете чужие обои и прислушиваетесь к дыханию спящего рядом мужчины, о чьем существовании вы даже не подозревали сутки назад, а в голову начинают лезть дурацкие вопросы... Что я здесь делаю? Что он подумает? Почему я согласилась?

Подробнее
Как уложить ЕЕ в постель
ВЫ ОСВОБОЖДАЕТЕ МЕНЯ ОТ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ЗА ТО, ЧТО МОЖЕТ ПРОИЗОЙТИ, ЕСЛИ ВЫ БУДЕТЕ ДЕЙСТВОВАТЬ В СООТВЕТСТВИИ С НИЖЕИЗЛОЖЕННЫМ. ИСПОЛЬЗУЙТЕ прочитанное ТОЛЬКО НА СВОЙ СТРАХ И РИСК.
Чтобы уложить девочку в постель тебе нужно сделать несколько шагов:

Подробнее
Незаймані. Класифікація
Марить про принців, білих коней та ліжко, всипане пелюстками чого-небудь гіпоаллергенного. Впевнена, що будь-який секс, а особливо найперший, може бути тільки за великім коханням. Літає серед хмар у страшенному відриві від реальності. Вихована на казках. Як правило, першому, хто вдало запудрив її рожевий мозок, вдається зірвати цю ніжну квітку. Після розчинення "принца" у небутті, залишається у страшному розчаруванні, і весь залишок свого життя присвячує пошукові ідеалу. Зазвичай, це клон її улюбленого татка.
Подробнее
Що чоловіку НЕ слід робити у ліжку
Зовсім не всі чоловіки під час сексу помічають та знають що саме стосовно жінок вони роблять невірно. Однак це добре знають, помічають та розуміють представниці слабкої статі. Вони навіть розробили ряд рекомендацій, наслідуючи які представники сильної статі зможуть уникнути цілого ряду інколи фатальних помилок. Отже, що НЕ слід робити
Подробнее
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены