Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» Страница 2
Растительные контрацептивы и абортивные средства народной медицины (Д. Шерегей)
  • Наименование растения
  • Место применения
  • Способ и цель применения
  • Ананас (Ananas fructus)
  • Малайзия
  • Женщины пили сок незрелого фрукта в течение нескольких дней, вызывая бесплодие.
Применение различных внутриматочных средств с целью предупреждения беременности, прежде всего разнообразных шариков, было известно и на Дальнем Востоке, в Китае и Японии. В Японии широкое распространение получило применение серебряных шариков. Введение петли в полость матки впервые было применено для предупреждения беременности в начале XX века. В 1905 году впервые были использованы кетгутовые петли. Лифенбах и Лиферберг с этой целью испытывали кольца из серебряной, золотой и шелковой струны. Предполагалось, что этот метод предупреждает беременность механически, противодействуя прикреплению яйцеклетки......................
Подробнее
История контрацепции. Общие сведения
Человек пользовался методами контрацепции, предупреждая развитие беременности, с самого начала своего существования. Необходимость контроля за рождаемостью привела к созданию разнообразных мер защиты. Ряд методов контрацепции, которые применялись в первобытном обществе, существует и сегодня.

Уже в древней Африке были известны различные вещества растительного происхождения, которые использовались наподобие "кокона, введенного высоко во влагалище". В древней Африке было описано и "прерванное совокупление" (coitus interruptus).

В Америке индейцы, еще до появления выходцев из Европы, применяли промывание влагалища отваром из коры красного дерева и лимона. Они знали также, что после жевания петрушки у женщины в течение 4 дней возникает кровотечение.........
Подробнее
Секс поради для подорожей (секс-советы для путешествий)

Увага, туристи! Будьте обережні! Якщо ви приїхали до якої-небудь країни і не знаєте місцевого законодавства у сфері відносин статей, ви ризикуєте знайти халепу на свою голову, і деколи чималУ. І все через суворе законодавство.

 

В Англії, приміром, вас можуть оштрафувати, якщо ви запропонуєте незнайомій жінці трішки попустувати.

 

В Італії негарним жінкам законодавство забороняє з’являтися роздягненими на пляжі, а в Росії закоханим не можна відкрито демонструвати свої почуття.

 

Аби не сталося халепи, газета «Більд» пропонує своїм читачам підбірку з 12 найнеймовірніших законів, що стосуються сексу, з різних країн світу.

 

1. Англія

Жодних випадкових зв’язків.

Плануєте трохи пофліртувати у пабі, а потім закадрити найближчу красуню? В Англії цього робити не рекомендується. Тут, тому, хто запропонує незнайомій жінці зайнятися коханням, загрожує штраф до 180 євро або три місяці ув’язнення.................

Подробнее
Вегетаріанці проти сексу з трупами
У Новій Зеландії з'явилася нова секс-меншина: вегетаріанці, які відмовляються вступати у сексуальні відносини з тими, хто вживає м'ясо у їжу. «Веган-сексуали», як назвали цих людей учені, заявляють, що їм неприємно займатися сексом «з тілами, що складаються з останків тварин». Нове соціальне явище описала у своїй науковій роботі Ені Поттс з університету Кентербері у Новій Зеландії. Дослідниця опитала 157 «веган-сексуалів».

 

Подробнее
Голу Мадонну позбавлять Банди

Скандальне минуле Мадонни може поставити хрест на її планах всиновлення п’ятирічного Девіза Банди. Одна з компаній, що торгує «зірковим сміттям» виставила на продаж відверті фото співачки, особисті листи та спідню білизну, яку Мадонна слала на знак кохання своєму колишньому бойфренду.

Адвокати занепокоєні тим, що виставлені на торги лоти інтимного характеру справлять неабияке враження на соціальних працівників з консервативної африканської країни Малаві..........

Подробнее
Канадці обирають «порно-піцу»

У Канаді відкрилася дуже незвичайна піцерія, яка протягом кількох тижнів привернула увагу сотень людей.

Вся справа у тім, що на тАці з італійською стравою можна знайти касету з порнофільмом.

 

Господар піцерії, молодий бізнесмен на ім'я Корі Вільдман, каже, що й сам не чекав такого успіху нового сервісу...........

Подробнее
Частий секс може врятувати від раку

Аденома простати – одне з найбільш неприємних захворювань, що трапляється з сильною половиною людства у віці після 45-ти років.

 

Серед чоловіків існує стійка думка, що коли вони займатимуться сексом часто і багато, то зуміють уникнути цього діагнозу, або відстрОчити його якнайдалі у часі.

 

Проте учені розвінчали цей міф..........

Подробнее
В Індії презервативами укріплюють дороги

Влада Індії бореться з нецільовим використанням презервативів, що безкоштовно розподіляються серед населення у рамках програм з контролю народжуваності і для профілактики ВІЛ.

 

За даними неурядових організацій, переважна більшість безкоштовних презервативів використовуються як гідроізоляційний матеріал для укріплення доріг і будівництва житла у сільській місцевості.

 

Нерідко дармові вироби з латексу стають сировиною для виробництва дитячих іграшок, часто їх просто покривають фарбою і продають як повітряні кульки................

Подробнее
Праля краща за повій

Колишня «голлівудська мадам» Хайді Флейсс відкрила у Лас-Вегасі пральню.  

 

Флейсс прославилася, коли організувала для зірок Голівуду справжній бордель.

 

Крім оплати власне послуги елітних повій, вона брала з клієнтів гроші «за гарантію мовчання».

 

У результаті її заарештували за звідництво і несплату податків....................

Подробнее
Лесбі-шоу за гратами

У Філадельфії звільнили з посади поліцейського, який примусив двох затриманих жінок влаштувати лесбі-шоу в тюремній клітці.

 

Суд визнав 32-річного співробітника поліції Норберто Каппаса винним у вчиненні дій, негідних офіцера, а також наданні неправдивих свідчень..................

Подробнее
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены