Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Андрей Джеджула на FaceBookАндрей Джеджула ВКонтактеАндрей Джеджула в InstagramАндрей Джеджула на YouTubeАндрей Джеджула на SoundCloud

Gentlemen

Говорить рідною мовою

Говорит по-русски

Speaks English

Всегда "свой"

В любой компании

Drive

Energy

Всегда в ногу со временем

Stylish

Ведущий Андрей Джеджула
Актер Андрей Джеджула
Андрей Джеджула - Контакты
» Страница 11
Професор зацікавився голою наукою
П’ятдесятишестирічного викладача Технологічного університету міста Ханчжоу Мо Сяосіня звільнено з роботи за те, що він оголився перед студентами на лекції з нової для Китаю дисципліни „боді-арт і культура”....
Подробнее
Голландські повії провели День відкритих дверей
Двадцять два легальні борделі у провінції Північна Голландія провели такий день і в результаті з’ясувалось, що цей захід виявився набагато цікавішим ніж день відкритих дверей в університеті чи на панчішній фабриці.
Подробнее
Кошлаті геї
У норвезькому природничому музеї відкрилася виставка, присвячена гомосексуальним стосункам у тварин....
Подробнее
Чоловік попався на пітбулі
В американському штаті Вашингтон, відповідно до нового жорсткого закону, що прирівнює секс з тваринами до кримінального злочину, висунуто перше звинувачення.
Подробнее
$18 млн. за секс зі шваброю
Суд округу Вентура штату Каліфорнія ухвалив стягнути з мережі супермаркетів The Vons Companies 18 млн. доларів на користь колишнього працівника цієї компанії, який насмілився поскаржитися на домагання начальниці.
Подробнее
Авіакомпанія виступила в ролі свахи

Двадцятидев’ятирічний британець Майкл Янг настільки закохався у свою попутницю в літаку, що вмовив авіакомпанію надати її адресу аби мати змогу освідчитися дівчині в коханні.

 

Подробнее
Збуджуємося разом

Результати нового дослідження, що їх представили 30 вересня на конференції Канадського форуму дослідження сексу в Отаві, спростували загальну думку про те, що жінки потребують більше часу для сексуального збудження.

 

Подробнее
Секрет чоловічого довголіття – у кількості оргазмів

Ще з давніх часів відомо, що цілковите статеве утримання не шкодить здоров ю. Якщо, звичайно цим не зловживати. Адже здорове та регулярне сексуальне життя приносить лише користь, причому у будь-якій кількості і чоловікам і жінкам..

.

 

Подробнее
Розлучення гарантує китайським вчителям збереження робочого місця
Початкова школа китайського міста Дандун була змушена призупинити надання освітніх послуг місцевим дітям. Причиною. стало те, що всі вчительки одночасно подали на розлучення зі своїми чоловіками...
Подробнее
Трансплантований пеніс довелося відтяти через психологію
Останні досягнення в галузі хірургії, як це не дивно, не завжди приносять щастя пацієнтам. Рідний пеніс чоловіка було пошкоджено в автокатастрофі на початку цього року. В результаті нещасний залишився з сантиметровим обрубком....
Подробнее
Главная     О нем     Первый поцелуй     Радио     Фото с мероприятий     Папараzzi     Портфолио
Djedjula™ Music © 2002-2015. Все авторские права защищены